Koza Plaza’da Hazır Ofis

Micro Office, sizlere İstanbul’un en prestijli plazalarından bir tanesi olan Koza Plaza’da ofis kiralama imkanları sağlıyor. Birbirinden özel hazır ofis konseptleri ile tüm imkanlardan yararlanabileceğiniz özel bir adreste hazır ofis sahibi olmak ister misiniz?

Micro Office Hizmetlerini şöyle yazabiliriz;

  • Öncelikli olarak birçok ofisimiz arasından size en uygun olanı seçersiniz.
  • Çalışmaya başlamak için ofis masanız, sandalyeniz, telefonlarınız ve wifi modeminiz bağlanır.
  • Oda içerisinde gerek duyduğunuz, yazı tahtası ve mantar pano Micro Office tarafından odanıza yerleştirilir.
  • Odanızda her masanın altında çöp kovaları ve ferah bir ofis çalışması için gerekli duyulan tüm ihtiyaçlar Micro Office tarafından karşılanır.
  • Telefon numaralarınız atandıktan sonra bilgisayarlarınızın Mac adresleri Wifi hattınıza tanımlanır ve bu kısa işlemlerden sonra çalışmaya başlayabilirsiniz.

Micro Office de Toplantılarınızı Profesyonelce Yapın!

Tamamen profesyonel bir toplantı odasında, misafirlerinizi ağırlamanız için dizayn edilmiş iki farklı toplantı odamız mevcuttur. Birisi büyük birisi orta büyüklükte olacak şekilde iki farklı toplantı odamızda, misafirlerinize akıllı tahta eşliğinde sunumlarınızı kolayca yapabileceksiniz. Siz sunumunuzu yaparken, çalışanlarımız çay, kahve ihtiyaçlarınızı toplantı odasına servis edecektir.

Güvenli Bir Çalışma Ortamı İçin Koza Plaza ve Micro Office

Koza plaza, güvenli bir çalışma ortamı için aradığınız tüm kriterleri karşılamaktadır. Ofisinize girmeden önce güvenlik personelleri eşliğinde xray cihazlarından geçtikten sonra, size özel kartınız ile turnikelerden ofisinize doğru ilerlersiniz. Micro Office, Koza Plaza A Blok 1. Kattadır. Asansörle birinci kata çıktıktan sonra, sizi sekretarya karşılayacaktır. Size ayrılan ofisinize ise parmak izi okuyucusu ile girebilirsiniz.

Koza Plaza Micro Office Adresimiz 

Oruçreis Mahallesi, Koza Plaza B Blok D:70, 34235 Esenler/İstanbul – Avrupa

+90 212 970 01 91

 

Share this post

Hızlı Teklif Formu