Hazır Ofiste Sekretarya Hizmetleri

Son dönemlerin en etkili hizmetleri arasında yer alan hazır ofis yöntemi ile sıfırdan ofis kurmadan ve masrafa girmeden ofis sahibi olmanızı sağlıyor. Ayrıca dışarıdan işlerini yönetmek zorunda olanlara da büyük olanaklar sağlıyor. Bu sistem iki şekilde işlemektedir. Bunlardan biri sanal oda kiralama bir diğeri ise hazır ofis kiralama olmaktadır. Ayrıca alacağınız hizmetin süresini yine siz belirliyor ve sadece sizin istekleriniz doğrultusunda şirket hizmet veriyor. Bunun yanı sıra yine isteğiniz doğrultusunda sekretarya hizmeti de almanız mümkün olmaktadır. Bu sayede kurumsal bir imaj da çizmiş olursunuz. Müşterilerinize karşı kurumsal bir imajın doğması da işlerinize olumlu bir etki eder.

Hazır Ofislerde Sekretarya Hizmeti

Sürekli dışarıda iş yapmak zorunda olanlar bilirler. Dışarıda olurken gelen kargoları ve telefonları karşı-laması gereken biri olmalıdır. Fakat tek çalışma sisteminde hepsine kendi başınıza yetişmeniz gerekir. Ancak son dönemin şirket sektöründe oldukça bilinen bir yöntem olan hazır ofis sektöründe her türlü iş ihtiyaçlarınız tek bünyede karşılanmaktadır. Hazır ofis sekretarya işleri olarak;

  • Sizin yerinize şirkette gelen telefonlara bakar
  • Mailleri inceler ve gerekli bilgileri size iletir
  • Kargo gönderme veya alımını karşılar
  • Gelen misafirleri siz gelene kadar ağırlar

Bu ve daha fazla görevi olan sekretarya sizin isteğiniz doğrultusunda size hizmet vermektedirler. İsterseniz sadece hazır ofis yada sanal oda imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki bu zamanda bir şirket kurmak ve bunun için bütçe ayırmak oldukça zordur. Ayrıca eğer yeni bir girişimci iseniz işin tutup tutmayacağını kestiremeyeceğiniz için bu kadar masrafa gerek var mıdır? İster kısa ister uzun dönem olarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra işler iyi gittiği zaman şirketi genişletme olasılığı da sunmaktalar.

 

Share this post

Hızlı Teklif Formu