Hazır Ofiste Güvenlik

Dünya da birçok firmanın tercih ettiği hazır ofisler kullanım kolaylığı ve modern görünümü ile büyük ya da küçük tüm şirketlere artılar katmaktadır. Son dönemlerde ülkemizde de büyük ilgi gören hazır ofisler ile sizde çalışmalarınızı ve toplantılarınızı hazır ofislerde yaparak daha kurumsal bir görünüme kavuşursunuz. Düzenli olarak gelebileceğiniz ve her talebe uygun metrekarelerde ki hazır ofisler her bütçeye uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Kurumsal Firma Havası İle Güvenle Toplantılarınızı Gerçekleştirirsiniz

Sizde firmanızın toplantılarını ve misafirlerinizi hazır ofis konforu ile ağırlayarak markanızın kalitesini artırabilirsiniz. Güvenli bir çalışma ortamında işlerinizi yönetmek ve çalışanlarınıza üst düzey çalışma alanları oluşturmak için Micro Office’i tercih edebilirsiniz.

  • Hareket detektörü ile güvenliğiniz emin ellerde
  • Ofise giriş ve çıkışlarınızı kendinizin belirlediği şifre ile yaparsınız
  • Özel güvenlikli kapısı ile kontrol her daim sağlanıyor
  • 7/24 güvenlik kameraları ile tam kontrol

Güvenilir Ofis Ortamı Micro Office İle 7/24 Sağlanmakta

Günümüzde, hazır ofis konseptlerinde sunulan hizmetler dahilinde, işletme sahiplerinin en çok dikkatini çeken unsurlardan bir tanesi de ofis ortamının güvenliğidir. Plaza giriş kapılarından başlayan güvenlik önlemleri, oda kapınıza kadar en ince ayrıntıları ile düşünülüp tasarlanmıştır.

Güvenlik kartları ile giriş yaptığınız plaza geçiş sisteminin ardından, 7/24 izlenen kamera kayıtları eşliğinde hazır ofisinize ulaşırsınız. Mesai saatleri içerisinde girmiş olduğunuz ofis katınızda, sekreteriniz sizi karşılar, misafirlerinize odanıza kadar eşlik eder. En son parmak izi okuyucusu ile odanıza giriş yaparsınız.

Share this post

Hızlı Teklif Formu