Hakkımızda

TURDE estetik mimari anlayışıyla, planlı yerleşim yerleri inşa ederek insanlara beklentilerinin ötesinde güvenilir, huzurlu ve afetlere dayanıklı projeler üretmektedir.
Ağustos 2006 da Ltd. Şirket olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Ferruh Eker tarafından kurulan şirketimizin ticari statüsü 4 Ocak 2008 tarihinden itibaren Anonim Şirket’e dönüştürülmüş olup gerek kendi portföyündeki arsalar üzerine inşia ettiği binalar ve gerekse 3.şahıslara ait arsalar üzerine inşia ettiği ve halen imalatları devam eden inşaatları ile faaliyetlerini sürdürmekte, ürünlerini ve hizmetlerini yatırımcı müşterilerimize sunmaktadır.

Güler Yüzlü

Güler yüzlü ve kalıcı çözümler üreten profesyonel ekip

Yenilikçi

Yeni teknolojileri yakından takip eden.

Sektöründe Farklı

Bulunduğu sektöre yön veren farklı düşünceler üreten.

Yapıcı

Yıkıcı değil yapıcı düşünce tarzı ile çözüm üreten

İş Dostu

İş dostu, üretkenliği seven, sevdiren…

Çevre Dostu

Akıllı sistemler kullanan, az tüketen, çok üreten!

Daima geleceğe yürüyen kalıcı iş alanları oluşturuyoruz…

Misyonumuz


     Turde Business Mission and Vision Gelişip değişmekte olan çağın ihtiyaçlarına ve çevreye uyumlu, modern ve post modern estetik mimari anlayışıyla, planlı yerleşim yerleri inşa ederek insanlara beklentilerinin ötesinde güvenilir, huzurlu ve tabii afetlere dayanıklı projeler sunmak. Yeni projelerle şirket portföyünü geliştirip, güçlü ve sağlam adımlarla sektörde öncü bir yer edinmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz


     Yenilikçi, değişime açık bir anlayışla, ticari ahlaktan ödün vermeden, insan ilişkileri ve sistem altyapılarını sağlam tutarak bütün ilişkilerimizi içtenlikle kurmak, büyüme ve sektörde özgün ve kalıcı bir yer edinme potansiyelini sürekli canlı tutarak yeni yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atarak proje ortaklarımız ve ilişkide bulunduğumuz her birey ve müesseselerle beraber büyümeyi hedeflemiştir.

Hızlı Teklif Formu